wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Formy dostawy
Kontakt
 • E-mail:biuro@bartsoft.pl
 • Telefon661 267 176
 • Godziny działania sklepuod poniedziałku do piątku 9-17
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Formy dostawy

 1. Koszt dostarczenia przesyłki pokrywa Klient.

 2. Paczki wysyłamy Pocztą Polską lub za pośrednictwem Paczkomatów Inpost albo firmą kurierską DHL lub Inpost.
  Istnieje również możliwość dostawy firmą kurierską zamówioną przez Klienta posiadającego stosowną umowę.

 3. Nie zarabiamy na przesyłce. Podajemy kwoty zgodnie z cennikiem i tabelą opłat przewoźnika.

 4. W przypadku niedostępności części produktów w zamówieniu Klient informowany jest o stanie zamówienia. Może wtedy podjąć decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia i zwrot wpłaconej kwoty za zamówienie). W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 5 dni ze strony Kupującego Sklep zastrzega sobie możliwość wysłania dostępnych pozycji w zamówieniu bądź anulowania zamówienia.

 5. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-3 dni, Paczkomatem InPost w ciągu 1-2dni, firmą kurierską - zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu.

 6. Przesyłki są wysyłane tylko w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku.
  Należy pamiętać, iż: termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy

 7. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się dodatkowo o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności kartą, o czas autoryzacji płatności przez zewnętrzny system płatniczy.

 8. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez Sklep ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że Strony postanowią inaczej.

 9. Ze względu na oferowany rodzaj towarów, kiedy niemożliwy będzie dany rodzaj przesyłki ze względu np. na określony gabaryt lub zbyt dużą wagę, Sklep bartsoft.pl zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych form dostawy.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl